SPANovinkyAphrodite shop

Aphrodite shop

Novinka

Aphroditeshop.sk

Vážení klienti,
predstavujeme Vám novinku - internetový obchod Aphroditeshop.sk

Svoje zážitky z kúpeľov Spa Aphrodite si teraz môžete preniesť aj k Vám domov, a to vďaka našim kvalitným natural spa and wellbeing produktom. Na stránke www.aphroditeshop.sk nájdete širokú ponuku produktov z rôznych kategórií.

-Sauna&spa: Doplnky na saunovanie potešia milovníkov tejto obľúbenej wellness aktivity. V ponuke nájdete samozrejme aj éterické olejčeky, či mentolové kryštáliky, ktoré aj mimo sauny dokážu priniesť krásne vône do každého priestoru. Sú základom aromaterapie, alternatívnej metódy na uvoľnenie napätia, liečbu dýchacích ciest, relaxáciu a zlepšenie nálady. Netreba zabudnúť aj na náš eko rozprašovač, ktorého použitie sa dá veľmi efektívne skombinovať sa našimi olejčekmi.

-Kozmetika: Pleťová i telová grécka prírodná kozmetika, vyrobená z čisto prírodných prísad. Ako v starodávnom Grécku, i my veríme v silu prírody, preto olivový olej a naša prírodná minerálna voda Aphrodite tvoria neoddeliteľnú súčasť väčšiny našich produktov. Produkty na prírodnej báze poskytnú Vašej pokožke ten najväčší komfort, hydratáciu, regeneráciu, príjemný pocit, hebkosť i krásnu vôňu.

-Výživa: V našej ponuke nájdete aj produkty zamerané na zdravie, či výživu, doplňujúce denné dávky vitamínov, či podporujúce imunitu.

-Zdravotné pomôcky: Spektrum produktov, ktoré Vám pomôžu pri liečbe Vašich zdravotných ťažkostí v oblasti pohybovej aparatúry, nervového systému, či iných problémov.

-Darčeky: Krásne zabalené produkty pre rôzne účely potešia nielen Vás, ale sú i vhodným darčekom pre Vašich blízkych.

Veríme, že v našej ponuke nájdete mnoho výrobkov, ktoré urobia Váš každodenný život krajším a hlavne zdravším.

Viac informácií na Ahrodite shop
alebo info@aphroditeshop.sk
tel: (+421) 918 922 103

Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus