SPAGastronómiaSpa & Conference

Spa & Conference

Ukážte svojim obchodným partnerom, klientom, či zamestnancom, že viete robiť nielen dobrý biznis, ale si ich aj patrične vážite. Ohúrte, urobte skvelý dojem a utužte pracovné vzťahy. Posuňte svoje pôsobenie na vyššiu úroveň a obohaťte biznis o emóciu, relax a nezabudnuteľný zážitok.

Reprezentatívne konferenčné priestory, komplexné služby na najvyššej úrovni, jedinečná gastronómia, štýlové wellness v nádhernom prostredí Rajeckej doliny, saunový svet s netradičnými saunovými rituálmi, celoročné termálne bazény s liečivou vodou, Balneo a Beauty centrum s množstvom procedúr a omnoho viac si môžete na plné dúšky vychutnať pri individuálne zostavených firemných akciách, kongresoch, konferenciách, či VIP eventoch.

Prepojte prácu s relaxom a zažite u nás exkluzívny luxusný event s emóciou! Kladieme dôraz na individualitu, emóciu a zážitok.

Vašu firemnú akciu maximálne prispôsobíme Vašim predstavám - a to po realizačnej i ekonomickej stránke.

Cabaret Aphrodite

Cabaret Aphrodite

Novootvorený exkluzívny priestor Cabaret Aphrodite slúži pre korporátne eventy a ubytovaným hosťom i verejnosti pre rôzne zábavné spoločenské podujatia pod názvom ,,Cabaret Show". Organizáciu firemných večierkov, osláv, kongresov.

Salóniky Aphrodite Palace ****

Salóniky Aphrodite Palace ****

Kapacita Modrého salónika: 50 osôb na školské sedenie
Kapacita Zeleného salónika: 30 osôb na školské sedenie  
Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus