Spa AphroditeSpa Shop
Magazín   On-line kamera
SPASpa & procedúryTermálne bazény

Termálne bazény

Pozývame Vás na návštevu Vodného sveta, v ktorom sa nachádzajú vnútorné a vonkajšie bazény. V bazénoch sa používa prírodná liečivá termálna voda obsahujúca ióny vápnika a horčíka s blahodárnymi účinkami na pohybový a nervový aparát, ako aj na celkovú relaxáciu organizmu. Príjemný dojem vytvára veľkolepá antická architektúra priestorov, v ktorých sa bazény nachádzajú.

Potrebujete viac informácii? Sme tu pre Vás každý deň v týždni od 8:00 do 20:00 hod na balneo@spa.sk a na tel. +421 41 549 48 32 alebo +421 905 669 294.


Vnútorné bazény

Minerálny termálny bazén

Minerálny termálny bazén

Celotelový kúpeľ v prírodnej liečivej vode, ktorý má priaznivý analgetický a relaxačný účinok na pohybový aparát. Teplota liečivej vody v bazéne má najvýraznejšie relaxačné účinky na kostrové svalstvo.

Rehabilitačný bazén

Rehabilitačný bazén

Celotelový kúpeľ v prírodnej liečivej vode s možnosťou využitia špeciálnych hydromasážnych a vzduchových trysiek prispôsobených na masáž chrbta, horných končatín a sedacej časti. Bazén rovnako slúži na hydrokinezioterapiu pod dohľadom fyzioterapeuta.Vonkajšie bazény

Kľudový bazén

Kľudový bazén

Sedací kruhový bazén s antickým altánkom, vybavený vodnými masážnymi tryskami a teplotou vody 37-37,5°C. Bazén je prepojený výplavom s vnútorným areálom.

Relaxačný plavecký bazén

Relaxačný plavecký bazén

25 m dlhý bazén s teplotou vody 24-26°C situovaný uprostred nádhernej antickej architektúry.

Turecký kúpeľ

Turecký kúpeľ

Celotelový striedavý kúpeľ v horúcej a studenej prírodnej termálnej vode na posilnenie srdcovocievneho aparátu a imunitného systému. Striedaním horúcich a studených podnetov dochádza k sťahovaniu a uvoľňovaniu krvných a lymfatických ciev, k uvoľneniu svalstva a celkovej imunologickej reakcii organizmu.Rodinný bazén pod bralom

Rodinný bazén pod bralom

Bazén pod bralom z prírodného kameňa s padajúcim vodopádom a teplotou vody 34°C. Bazén je vhodný pre rodiny s deťmi, kde je povolené používať vodné pomôcky ako sú kolesá a rukávniky.


Jedlá a relax

Jedlá a relax

V priestoroch vodného sveta máte možnosť občerstviť sa pripravenými jedlami, posedieť v bufete alebo oddychovať na lehátkach, ktoré sú pripravené pre našich hostí.
Close online booking

Rezervácia

Termín pobytu:
-
Počet izieb:
plusminus
IzbaDospelýDieťa 12+ r.Dieťa 3-11,99 r.
1
plusminus
plusminus
plusminus